G Suite Basic dla firmy


Jeśli chcemy mieć możliwość korzystania ze wszystkich narzędzi, jakie przygotowało dla nas Google to trzeba będzie wybrać sobie G Suite Basic. Jest to rozwiązanie najbardziej praktyczne i jednocześnie bezpieczne.

Każdy ma możliwość otrzymania trzydziestu gigabajtów wolnego miejsca na dysku Google. To bardzo dużo jak na początek, ale jeśli to będzie mało to można skorzystać z dodatkowych opcji i wtedy nie ma w ogóle żadnych ograniczeń. Warto, zatem się nad tym zastanowić, jakie miejsce jest nam potrzebne. Wybierać g suite można liczyć na pomoc Google bez względu na porę dnia i roku. Pomoc techniczna jest zawsze dostępna. Można założyć sobie konto gmail i dzięki temu mamy bezpieczną pocztę elektroniczną bez spamu i zbędnych reklam. Tam gdzie normalnie za to musimy płacić tam Google daje nam to za darmo. Warto mieć spokój i warto mieć tylko te informacje w skrzynce, które naprawdę nas interesują. Mamy już na pewno dość spamu, dlatego gmail jest w stanie zaspokoić wszystkie nasze wymagania oraz wszystkie potrzeby.


Same zyski z korzystania z G Suite

Na dysku Google można będzie przechowywać wszystkie ważne dla nas informacje, zdjęcia, dokumenty. To wszystko się tam zmieści, można korzystać z kalendarza, rozmów video i wielu innych funkcji. Google wie jak nas zachęcić do tego żebyśmy chcieli skorzystać z ich oferty. Można wybrać u nich to, co jest najlepsze. Mamy opcje darmowe jak i płatne, a zatem dla każdego znajdzie się dokładnie to wszystko, co jest mu potrzebne. Mnóstwo firm z całego świata korzystać z G Suite i mają o tym rozwiązaniu same pozytywne opinie. To oznacza, że my również musimy to sprawdzić, przekonać się i wtedy podejmiemy decyzje czy zostaniemy w G Suite czy jednak nie. Na pewno nie uda nam się znaleźć nic lepszego niż G Suite basic, dlatego trzeba korzystać z tego, co jest. Trzeba się cieszyć, że mamy taką pomoc przy prowadzeniu własnej firmy. Można wykorzystywać wiele opcji, które już na nas czekają. Z korzystania z G Suite będziemy bardzo, ale to bardzo zadowoleni.