Spraw, aby Twój uśmiech błyszczał dzięki tym poradom dotyczącym wybielania zębów


Istnieje wiele sposobów wybielania zębów, z których niektóre są wykonywane przez dentystów, a inne w domu przy użyciu produktów dostępnych bez recepty lub metodami naturalnymi.

Większość ludzi chciałaby przywrócić naturalny biały kolor zębów i chciałaby to zrobić w sposób jak najbardziej naturalny i oszczędny, jak to tylko możliwe. Czytaj dalej, aby odkryć kilka dobrych pomysłów, jak to zrobić. Być może nie będziesz musiał jechać drogą drogą.Używanie sody oczyszczonej to jeden z najstarszych i najlepszych sposobów wybielania zębów. Weź sodę oczyszczoną do małego pojemnika i wymieszaj ją z wodą, aby uzyskać roztwór typu pasty. Użyj go do mycia zębów, a następnie spłucz nadtlenkiem i umyj pastą do zębów!Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu wybielania ustal, dlaczego Twoje zęby są przebarwione. Na to pytanie powinna odpowiedzieć wizyta u dentysty. Znajomość przyczyny przebarwionych zębów zapewni najlepsze opcje leczenia konkretnych problemów, a tym samym również najlepsze wyniki.Zachowaj skórkę pomarańczową i zrób sobie sesję wybielania zębów. Wnętrze skórki pomarańczowej zawiera kwas cytrynowy i może pomóc w usuwaniu przebarwień i wybielaniu zębów. Wetrzyj go bezpośrednio w zęby lub weź trochę wysuszonej skórki, naturalnie wyhodowanej i trochę zmielonych liści laurowych, aby stworzyć pastę, którą możesz szczotkować. Pamiętaj o szczotkowaniu po sesji, aby usunąć kwasy, które z czasem mogą uszkodzić szkliwo.Naturalną metodą wybielania, na którą stoi wiele osób, jest zmieszanie soku z cytryny i soli. Świeżo wyciskany sok z cytryny jest najlepszy, ponieważ kwas jest na szczycie. Wymieszaj sok z cytryny z pół łyżeczki soli i umyj zęby mieszanką. Kwas zżera plamy, a sól powoduje ścieranie, aby je usunąć. Po tym zabiegu szczotkuj normalnie, aby usunąć kwasek cytrynowy.Natychmiast rzucić palenie. Nikotyna i dym wydobywający się z palącego się papierosa mogą powodować przebarwienia zębów.Uważaj na nadwrażliwość zębów podczas stosowania produktów do wybielania zębów. Wiele z tych produktów może podrażniać dziąsła lub powodować niezwykłą wrażliwość zębów na zimno. Spraw, aby Twój uśmiech błyszczał dzięki tym poradom dotyczącym wybielania zębów

Jeśli zauważysz, że te efekty stają się dokuczliwe, przestań używać produktu.

Możesz nie tolerować tego dobrze, a nawet może uszkadzać zęby.Jeśli szukasz taniego sposobu na wybielenie zębów, spróbuj sody oczyszczonej. Soda oczyszczona jest aktywnym składnikiem wielu wybielających past do zębów i od wieków jest stosowana jako naturalny wybielacz zębów. Wystarczy wymieszać sodę oczyszczoną z solą i posmarować nią zęby. Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.Czerwone wino powoduje przebarwienia zębów. Każdy, kto pije dużo czerwonego wina, ma zwykle przebarwione zęby. Emalia na zębach wchłonie głębokie kolory winogron, sprawiając, że zęby będą ciemne i zabarwione. Pomóc może zmniejszenie spożycia czerwonego wina lub przejście na jaśniejsze wino.Dwa wspaniałe owoce, które pomogą Ci naturalnie wybielić zęby, to gruszki i jabłka. Po zjedzeniu oba te owoce wytwarzają dużą ilość śliny. Dodatkowa ślina pomaga oczyścić przebarwione zęby. Dlatego następnym razem, gdy będziesz szukał zdrowej przekąski, wybierz taką, która również wybieli Twoje zęby!Niezależnie od tego, jakie podejście zdecydujesz się przyjąć, musisz również pamiętać o tych czynnikach. Zęby naturalnie mają nieco inne odcienie bieli, więc jeśli Twoje zęby są naturalnie białawe, nie próbuj wykraczać poza to. Nigdy nie należy przekraczać zalecanych dawek i odstępów między aplikacjami. Wreszcie, daj mu czas! Dąż do bardzo stopniowej poprawy.