Co oferują producenci płytek?


Producenci płytek oferują obecnie bardzo wiele modeli, które możemy dopasować do naszej łazienki oraz kuchni.

Płytki gresowe zastosujemy także w przedpokoju, w salonie czy też innych pomieszczeniach. Możemy wybrać płytki ceramiczne, które będą odpowiednie na nasze ściany, jak również gres szkliwiony, który sprawdzi się na podłodze zarówno wewnątrz, jak również na zewnątrz budynku. Możemy wybrać spośród wielu różnych kolorów, rozmiarów płytek, które łatwo dopasujemy do naszych pomieszczeń.

Co oferują producenci płytek?

Płytki Vives do łazienki i kuchni

Płytki gresowe cieszą się obecnie największą popularnością ze względu na dużą wytrzymałość, jest to materiał wypalany w temperaturze powyżej 1200 stopni Celsjusza, gres powstaje z kamionki szlachetnej, która jest dodatkowo prasowana. Dzięki temu płytki tego typu są bardzo odporne na nacisk, są to także płytki mrozoodporne. Technologie cyfrowe pozwalają na noszenie wielu różnych wzorów, możemy wybrać płytki imitujące marmur, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, czy też płytki, które imitują drewno. Płytki kamieniopodobne bardzo dobrze sprawdzają się w różnych pomieszczeniach zarówno nowoczesnych, jak również klasycznych, możemy dobrać kolorystykę, odcienie. Dodatkowo możemy znaleźć wiele płytek, które tworzą ciekawe wzory, płytki patchworkowe, płytki oktagonalne posiadające osiem boków.

Bardzo ciekawą ofertę posiada firma Vives, oferuje ona płytki o różnych kształtach, mogą być to płytki tradycyjne, kwadratowe o standardowej szerokości 60 x 60 cm, jak również mniejsze płytki 20 x 20 cm, które bardzo dobrze sprawdzą się w naszej kuchni pomiędzy szafkami. Dostępnych jest bardzo wiele modeli, które imitują kamień, mogą być to także płytki wypukłe, trójwymiarowe. W ofercie znajdziemy takie modele jak Etnia Blanco, Alaska, Calvet Gris, Kerala Negro, Osaka Blanco. Są to płytki gatunek pierwszy w różnych rozmiarach, płytki charakteryzują się wysoką jakością, możemy układać je zarówno w łazience, jak również w kuchni. Jest to oferta dla osób, które poszukują płytek trwałych, które będą przez wiele lat służyły w naszych pomieszczeniach.

Ze szczegółami oferty firmy Vives możemy zapoznać się na stronie internetowej https://e-plytki.eu/pl/c/Vives/7736, znajdziemy tam bardzo wiele modeli w bardzo przystępnych cenach. Będą to płytki w kolorach czarnym, białym, odcieniach szarości. Posiadają one uniwersalne rozmiary, dzięki czemu możemy je ze sobą łączyć, jak również dopasować do płytek innych producentów.