Świetne pomysły na zakup ubezpieczenia


Ubezpieczenie to najlepszy sposób planowania na nieoczekiwane.

Niezależnie od tego, czy jest to wypadek samochodowy, pożar domu, nagła choroba, czy nawet przedwczesna śmierć, ubezpieczenie może Ci pomóc. Ten artykuł może pomóc ci zrozumieć, jak ważne jest ubezpieczenie dla ciebie, twojej rodziny i rzeczy, które są ci drogie.Może to być oczywiste, ale ktoś musi to tam opublikować. Jeśli chodzi o ubezpieczenie, po prostu powiedz prawdę! Słyszałem historię o facecie, który miał rozbitą przednią szybę, który nie zgłosił tego swojej firmie ubezpieczeniowej przez dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni zmienił swoją polisę tak, aby obejmowała zerową franszyzę, aby nic go nie kosztowało, aby to naprawić. Lo i oto ubezpieczenie odkryte! Czy potrafisz odgadnąć, gdzie on teraz jest?Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu, najlepiej jest trzymać się jednej firmy. Tak wiele osób zastanawia się od firmy do firmy, gromadząc tu i tam niewielkie oszczędności. Jednak większość firm ubezpieczeniowych oferuje oszczędności lojalnościowe, w których długoterminowi klienci otrzymują duże zniżki. To również dobrze wygląda w raporcie kredytowym.Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na swoje roszczenie, opisz jasno, co się stało. Sfotografuj wszelkie zgłoszone szkody. Nie kłam ani nie pogarszaj swoich szkód, aby uzyskać więcej pieniędzy, możesz zostać postawiony w stan oskarżenia.Aby pokryć szkody związane z trzęsieniem ziemi w Kalifornii, musisz wykupić oddzielne ubezpieczenie od trzęsień ziemi. Regularne ubezpieczenie domu nie pokryje szkód spowodowanych przez trzęsienia ziemi. Twoja firma ubezpieczeniowa lub broker może pomóc Ci zrozumieć ryzyko w Twojej okolicy i zapewnić Ci ochronę ubezpieczeniową. Wielu właścicieli domów nie decyduje się na zasięgnięcie informacji po trzęsieniu ziemi, ponieważ może to być dość drogie.Popraw swoją zdolność kredytową przed zakupem ubezpieczenia. Wiele firm pobiera wyższą składkę, jeśli masz zły kredyt. Zły kredyt jest uważany za ryzyko, a składki ubezpieczeniowe dotyczą zarządzania ryzykiem. Świetne pomysły na zakup ubezpieczenia

Poprawa kredytu może w efekcie zaoszczędzić setki dolarów rocznie na składkach.Rozważ zapisanie się do programu ubezpieczenia o skróconym okresie.

Ten rodzaj ubezpieczenia ma na celu uzupełnienie Twoich inwestycji, jeśli miałbyś odejść, zanim inwestycje osiągną określony poziom. Im wyższa inwestycja rośnie, tym bardziej przystępna staje się miesięczna składka. Dzięki temu rodzajowi ubezpieczenia zaoszczędzisz pieniądze przez cały okres obowiązywania Twojej polisy.Kupując ubezpieczenie, upewnij się, że otrzymujesz wyceny od wielu ubezpieczycieli i dla różnych planów w ramach konkretnej firmy. Ceny planów ubezpieczeniowych są bardzo zróżnicowane i możesz stracić oszczędności setek dolarów rocznie, nie robiąc zakupów. Rozważ współpracę z brokerem ubezpieczeniowym, który pomoże Ci zrozumieć różne opcje.Porównaj wiele opcji ubezpieczenia przed zakupem, aby zrobić to dobrze. Siła internetu sprawia, że ​​porównywanie ubezpieczeń jest szybkie i bezbolesne, tam gdzie kiedyś było to pracochłonne i frustrujące. Pamiętaj jednak o fałszywym poczuciu dokładności, jakie daje szybkie wyszukiwanie w Internecie. Sprawdź dokładnie konkurencyjne oferty, aby upewnić się, że faktycznie porównujesz równoważne polisy.Kiedy już zaangażujesz się w roszczenie ubezpieczeniowe, ważne jest, aby pamiętać, że Twoja firma ubezpieczeniowa jest ostatecznie korporacją nastawioną na zysk. Miej to na uwadze, gdy masz do czynienia z przedstawicielami firmy. Nie bądź przeciwnikiem, po prostu spróbuj zrozumieć ich punkt widzenia i priorytety. Zrozumienie motywacji ubezpieczyciela może pomóc w dochodzeniu roszczenia do satysfakcjonującego dla obu stron rozwiązania.Powiedziano już, że ubezpieczenie to najlepszy sposób na przygotowanie się na nieoczekiwane. To absolutna prawda i mądra rada. Korzystając z informacji i porad zawartych w tym artykule, możesz odpowiednio zaplanować nieoczekiwane sytuacje i upewnić się, że Twoja rodzina poradzi sobie z minimalnym dyskomfortem.