Sukces iPada w kilku prostych poradach


Kiedy po raz pierwszy kupujesz coś tak wspaniałego jak iPad, możesz nie wiedzieć, jak działają wszystkie dzwonki i gwizdki.

Dlatego ważne jest, aby zebrać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć wewnętrzne działanie iPada. Poniższy artykuł zawiera wskazówki i porady, które pomogą Ci odkryć cuda iPada.Niektóre nowsze iPady mają przycisk wyciszania zamiast przycisku orientacji blokady. Jeśli wolisz funkcję orientacji blokady, powinieneś przejść do ustawień i dotknąć sekcji ogólnej. Będziesz mógł wybrać, którą funkcję chcesz powiązać z tym przyciskiem. Zapisz zmiany, gdy skończysz.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Twój iPad nie będzie ładowany przez port USB, chyba że masz port o dużej mocy. Porty o dużej mocy zwykle znajdują się z tyłu komputera stacjonarnego, a większość laptopów ich nie ma. Oznacza to również, że stacje dokujące USB nie będą ładować iPada, chyba że masz zasilaną stację dokującą.Jeśli chcesz zsynchronizować swój Kalendarz Google z natywną aplikacją kalendarza iPada, otwórz menu ustawień i przejdź do opcji Poczta > Kontakty > Kalendarze. Wybierz Dodaj konto. Po wyświetleniu monitu o typ wybierz opcję Inne. Stuknij ikonę Dodaj konto CaIDAV i wprowadź swoje dane Google. Teraz wyjdź z obszaru ustawień i wejdź do aplikacji kalendarza. Masz to!Zmień hasło na iPadzie. Sukces iPada w kilku prostych poradach

Automatycznie zostaniesz poproszony o podanie tylko czterocyfrowego hasła.

Nie jest to jednak tak bezpieczne, jak byś chciał, ponieważ nie tylko wprowadza Cię do iPada, ale także służy do szyfrowania danych. Dlatego przejdź do blokady kodu dostępu w ustawieniach ogólnych i wyłącz prosty kod dostępu. Następnie będziesz mógł ustawić hasło o dowolnej długości, używając dowolnych znaków klawiatury.Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu napiętego harmonogramu? Zainstaluj kalendarz Google na iPadzie. Dotknij sekcji poczty w ustawieniach i wybierz kalendarze. Wybierz dodaj kalendarz, wybierz Google jako serwer i wprowadź informacje o swoim koncie Google. Twój kalendarz Google zostanie następnie wyeksportowany do kalendarza iPada.Świetną cechą iPada są funkcje powiększania. Możesz łatwo powiększać i pomniejszać dowolną witrynę, ściskając dwoma palcami ekran. Pomoże to wybrać małe linki lub funkcje, gdy są większe. Możesz także dwukrotnie dotknąć dowolnego obrazu lub tekstu, aby włączyć automatyczne powiększanie.Porozmawiaj ze znajomymi o używanych przez nich aplikacjach. Możesz nie wiedzieć, że dana aplikacja istnieje, ale twoi znajomi mogą i ta aplikacja może stać się twoją ulubioną. Od czasu do czasu sprawdź, z czego korzystają Twoi znajomi, a może to podsunąć Ci kilka pomysłów na siebie.Czy to nie najgorsze, gdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię hiperłącze? Jest prosty sposób na rozwiązanie tego problemu. Na iPadzie nie ma myszy, więc wskazywanie łącza tak, jak na komputerze PC, jest wyłączone. Zamiast tego dotknij łącza i przytrzymaj tam palec. Wyświetlony zostanie adres URL hiperłącza.Jak właśnie przeczytałeś, prawdopodobnie jest milion rzeczy, których nie wiedziałeś o korzystaniu z iPada. W tym artykule znajdziesz kilka prostych wskazówek i porad, które mogą uczynić to urządzenie bardziej przyjaznym dla użytkownika. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w tym i każdym innym artykule, aby wykorzystać swoją bazę wiedzy, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia!