Gerald Butler w kolejnym ciekawym filmie akcji


,,Świat w ogniu” to nowy film akcji w reżyserii Rica Romana Waugha, z udziałem Gerarda Butlera, Morgana Freemana i Danny’ego Hustona.

Jest to trzeci film z Gerardem Butlerem, który gra w nim ponownie agenta Secret Service, Mike’a Banninga, który ściga zamachowców. Cała seria filmów o agentach i zamachowcach na prezydentów, cieszyła się uznaniem publiczności, a ten film również przypadnie do gustu widzom, którzy lubią intrygi i sensacyjne filmy akcji. Tym razem jednak sam jest mylony z zamachowcem terrorystą i jest ścigany jak przestępca. Agent Secret Service Mike Banning (Gerard Butler) zawsze ryzykował własne życie, by chronić prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, Allana Trumbulla (Morgan Freeman). Dla prezydenta, który dobrze zna swojego ochroniarza, myśl, że za zamachem może stać Mike Banning jest niewiarygodna i absurdalna. Ale po tym, jak zdołał ocalić Biały Dom, a potem cały Londyn, Banning staje się celem agentów podejrzewających go o zdradę. Po usiłowaniu zamordowania prezydenta przez flotę dronów, o nieudana próbę zamachu zostaje posądzony jego ochroniarz. Gerald Butler w kolejnym ciekawym filmie akcji

Przekonani o winie rzeczywiście lojalnego człowieka prezydenta, agenci FBI wspólnie z Secret Service zaczynają polowanie na własnego agenta, który musi za wszelką cenę starać się uciec swoim byłym sojusznikom.

Jednocześnie musi dowiedzieć się prawdy o ludziach stojących za zamachem i stanowiących prawdziwe zagrożenie dla prezydenta. Ponieważ ktoś zrobił z niego kozła ofiarnego, Mike Banning postanawia odkryć prawdę o spisku i dokonać zemsty. Chociaż film Świat w ogniu wydaje się podobny do innych filmów akcji, to jednak jego fabuła jest oryginalna i potrafi zaciekawić widzów. Bohater udaje się po pomoc do swojego ojca (Nick Nolte), aby pomógł mu odzyskać dobre imię, szuka również innych zwolenników. Jednak aby udowodnić swoją niewinność, Banning musi znaleźć prawdziwych zabójców, którzy chcą zaatakować ponownie prezydenta oraz Air Force One. Rozpoczyna się zatem nieustający wyścig z czasem, aby schwytać zamachowców i powstrzymać ich działania.