Biżuteria 101: Wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć


Czym jest dla ciebie biżuteria? Jeśli jest to tylko dodatek do ciebie, to prawdopodobnie jest wiele rzeczy, których nie wiesz o biżuterii.

Przeczytaj te wskazówki, aby dowiedzieć się, jak możesz przełożyć swoje uczucia na przedmioty i działania, wybierając odpowiednią biżuterię dla kogoś, na kim Ci zależy.Biżuteria w stylu vintage może być naprawdę świetnym dodatkiem do mody. To już nie musi być biżuteria twojej babci. Zrób wrażenie, prezentując naszyjnik w stylu vintage lub parę kolczyków w stylu vintage. Vintage wydaje się być nową modą i prawie każdy sklep wydaje się sprzedawać produkty inspirowane stylem vintage. Po co kupować „inspirowane kawałki”, kiedy można kupić prawdziwe za ułamek ceny?Niektóre klasyczne i bardzo przystępne rodzaje biżuterii, które są dostępne, to perły. To bardzo klasyczne zszywki do każdej kolekcji. Są również dostępne w trzech rodzajach, które obejmują naturalne, imitacje i hodowane. Dostępnych jest wiele kolorów i odmian, takich jak klasyczna biel, róż, złoto, czerń itp.Świetnym źródłem wyjątkowej i niedrogiej biżuterii są lokalne sklepy z używanymi rzeczami. Lokalne sklepy z używanymi rzeczami mogą być skarbnicą antyków i naprawdę niezwykłych przedmiotów. Często zakłady te nie dysponują personelem, przeszkoleniem ani czasem niezbędnym do sprawdzenia cech probierczych lub zawartości złota i srebra. Inwestycja za kilka dolarów może często przynieść nie tylko naprawdę unikatową biżuterię, ale także kilka sztuk, które mogą być dość cenne.Wybierając kolczyki, przetestuj wagę w sklepie. Nie możesz – i nie powinieneś – ich przymierzać, ale trzymanie ich w dłoni może być w stanie stwierdzić, czy są za ciężkie do noszenia przez cały dzień, czy po prostu za ciężkie. Ciężkie kolczyki w końcu staną się bolesne. Biżuteria 101: Wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć

Bez względu na to, jak ładnie wyglądają, nie będziesz chciał ich nosić, jeśli nie są wygodne.Jeśli kupisz biżuterię dla swojej żony w rocznicę, dlaczego nie kupić pasującej biżuterii na jej urodziny? Zawsze cudownie jest mieć biżuterię, która pasuje do siebie, więc skompletuj dla niej zestaw przez ponad rok! Żadna kobieta nie będzie zawiedziona, gdy podarujesz jej piękną biżuterię.Przed zakupem biżuterii należy zapytać jubilera o polisy ubezpieczeniowe.

Ma to na celu uniknięcie jakichkolwiek przyszłych komplikacji. Jeśli coś się wydarzy, jesteś objęty ochroną i aby uniknąć komplikacji z tym jubilerem w przyszłości, mogą go wymienić lub naprawić, jeśli napotkasz problemy. Są jubilerzy, którzy oferują również ubezpieczenie za zgubioną lub zagubioną biżuterię.Aby stworzyć modne spojrzenie na przyszłość przy ograniczonym budżecie, spróbuj kupić biżuterię w stylu vintage. Trendy jubilerskie są cykliczne, a stylową biżuterię często można znaleźć tanio w sklepach z używanymi rzeczami. Poświęć trochę czasu na posortowanie starej biżuterii w lokalnych sklepach z używanymi rzeczami i pchlich targach. Prawdopodobnie znajdziesz kilka świetnych elementów po niskich kosztach.Wyczyść turkusową biżuterię ciepłą wodą i miękką szczoteczką do zębów. Nigdy nie używaj chemii na turkusie, ponieważ jest bardzo podatny na uszkodzenia. Wystarczy lekkie szorowanie i wysuszenie miękką, suchą ściereczką, aby utrzymać turkus w czystości i nieuszkodzonym, dzięki czemu będzie trwał znacznie dłużej, niż gdybyś używał jakichkolwiek roztworów.Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, powinieneś być w stanie wybrać najlepszą biżuterię na rynku i dać przemyślane prezenty. Biżuteria może poprawić twój strój, gdy będziesz jej właściwie używać i naprawdę pomóc wydobyć to, kim jesteś. Oczywiście powinieneś zrobić wszystko, aby pokazać swoją osobowość, a wszelkie nowe porady modowe pomogą.