Świetny projekt strony internetowej dla początkujących webmasterów


Niezależnie od tego, jak bardzo masz doświadczenie w dziedzinie projektowania stron internetowych, zawsze jest więcej do nauczenia się.

Znalezienie dobrego źródła wiarygodnych informacji może być trudne. Ten artykuł to świetny początek! W poniższym akapicie znajdują się jedne z najlepszych wskazówek dotyczących projektowania stron internetowych, których będziesz potrzebować, aby kulka toczyła się szybko, mocno i tam, gdzie czytelnicy tego chcą.Umieść link do strony głównej na każdej stronie swojej witryny. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest stworzenie graficznego tytułu strony, który można umieścić na wszystkich stronach. Internauci są przyzwyczajeni do klikania grafiki, aby wrócić do domu, więc poruszanie się po witrynie nie będzie wymagało nauki.Łatwość nawigacji jest ważnym czynnikiem wpływającym na to, jak atrakcyjni użytkownicy znajdują Twoją witrynę. Linki muszą być widoczne i łatwe do znalezienia. Menu to kolejny sposób na ułatwienie nawigacji w witrynie. Link z powrotem do strony głównej z każdej innej strony w Twojej witrynie; to znacznie ułatwia użytkownikom poruszanie się.Użyj arkusza stylów, aby zachować spójność. Nie ma nic bardziej niepokojącego niż wysłanie na stronę, która nie przypomina witryny, którą właśnie oglądałeś, nawet jeśli dotyczy tego samego tematu. Arkusze stylów pomagają w zapisaniu formatowania, dzięki czemu każda strona wygląda podobnie do pozostałych.Umożliwić użytkownikom anulowanie akcji, jeśli chcą to zrobić. Może to być wszystko, od wypełniania formularzy po rejestrację w celu otrzymywania biuletynów e-mail. Nieuchronnie stracisz stałych klientów, jeśli zmusisz ich do kontynuowania zakupu, na który na razie się zdecydowali.Daj odwiedzającym możliwość przeszukiwania Twojej witryny, aby łatwiej mogli znaleźć to, czego szukają. Świetny projekt strony internetowej dla początkujących webmasterów

Jeśli ktoś nie może od razu znaleźć tego, czego szuka, jego następną myślą będzie szukanie pola wyszukiwania.

Umieść to w oczywistym miejscu i dołącz przycisk wyszukiwania.Projektując witrynę, postaraj się wymyślić trzy lub cztery słowa kluczowe, które użytkownicy wprowadzą do wyszukiwarek, próbując znaleźć Twoją stronę. Te słowa kluczowe należy następnie często powtarzać w tytule, treści strony i metatagu opisu. Ułatwi to użytkownikom znalezienie Twojej witryny w sieci.Zapewnij menu nawigacyjne na każdej stronie swojej witryny. Chociaż to menu nie musi zawierać linków do każdej strony Twojej witryny, ponieważ może to być wyczerpująca lista, jeśli masz bardzo dużą witrynę, powinno zawierać linki do stron głównych. Gwarantuje to, że odwiedzający nie muszą wracać do strony głównej i zaczynać całkowicie od nowa, gdy nie jest to konieczne.Utrzymuj rzeczy tak proste, jak to możliwe podczas konfigurowania projektu swojej witryny. Sposób umieszczenia linków nawigacyjnych w Twojej witrynie będzie miał wpływ na to, jak długo użytkownicy pozostaną w Twojej witrynie. Twoi użytkownicy muszą znaleźć prostą i spójną nawigację w witrynie.Projektując stronę internetową dla aplikacji mobilnej, ważne jest, aby wybrać odpowiednią rozdzielczość ekranu. Od Androida po iPada, strony będą wyświetlane na urządzeniach inaczej. Jeśli liczysz na najlepsze wyniki, wybierz rozdzielczość ekranu, która dobrze wygląda na każdym typie ekranu.Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy początkującym, podstawy są kluczem do stworzenia świetnej strony internetowej. Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć podstawy, co może utrudnić znalezienie tego, czego potrzebujesz. W tym artykule znajdziesz mądre, skuteczne wskazówki, jak rozpocząć projektowanie funkcjonalnych i przyjaznych dla użytkownika witryn.